09:00 - 20:00
OfisAy Palas Rezidans Hoşnudiye Mahallesi 732. Sokak N: 34 D: 37 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Bizi Takip Edin

Bugün Hayatınızın Mutlu İlk GünüDeğişime Hazır Olun!

Danışanlarımızın Gözünden

“Enes Bey işini özenle yapan, enerjisini çok iyi bir şekilde aktarabilen, huzur ve güven veren birisi. İyi ki kendisini tanımışım. Kendisine ve asistanı Elif Hanım’a ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Aynı zamanda asistanı Aysu Hanım’a pozitif enerjisi ve profesyonel yaklaşımı için teşekkür ediyorum..”

B…G…E

“Öfke kontrol sorunu yaşadığım için Enes Bey’le tanıştık. Seanslarım bitmek üzere ve öfkemi kontrol etmemde çok yardımcı oldu. Ailem ve iş arkadaşlarım yaşadığım bu olumlu gelişmeyi fark ettiler. Enes Bey ile karşılaştığım için kendimi şanslı hissediyorum.”

K….D.

“Panik ataklarım ve kaygı bozukluğum vardı. Eskişehir’de psikolog araştırırken, Enes bey hakkında yapılan olumlu yorumlara denk geldim. Kendisi ile tanıştık ve ilk seanstan itibaren sayesinde nefes almaya başladım. Şuan kaygı bozukluğunu yendim ve panik ataklarımı kontrol etmeye başladım..”

B….H.

“Profesyonel olarak destek alınabilecek , huzur ve güven veren mükemmel bir yer. Enes bey kendisini çok iyi yetiştirmiş pozitif bir kişi. Tavsiyelerinin boşa çıktığı hiç olmadı. Mahremiyet ilkeleri olmazsa olmazlarıdır.”

C…E…E

“Ailecek hizmet alıyoruz yıllardır Enes beyin kalitesi ve bilgi donanımı sayesinde uzun bir yol kat ettik. Eskişehirde çok fazla psikolog gezdim fakat aradığım enerji samimiyet ve ilgi alaka bilgiyi bulamadım. Aysu hanımın yardımseverliği ve güler yüzü sayesinde daha mutlu geliyoruz kendisine ve Enes beye ayrıca teşekkür ederiz. Ambiyans ve dekor harika insanı rahatlatıyor. Enes beyin ödevleri eksiksiz yapıyoruz. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim..”

T…P

Bir danışanı olarak ilgisi, dikkati ve bilgisine çok güveniyorum. Ayrıca sadece seanslarda değil, seanslar dışında da her türlü yardıma açık (yoğun programına rağmen bunu yapmak gerçekten saygıyı hak ediyor.) istediğim her an ulaşabiliyorum. Henüz çok uzun zaman olmamasına rağmen kendimdeki değişim ve gelişimi gerçekten fark ediyorum. Kısaca çok memnunum.

P…V.

“3 senedir birçok kez psikolojik destek aldım ama hiçbiri bu kadar etkili olmamıştı. Terapiye başlayalı bir ay bile olmadı ama kısa zamanda bana o kadar iyi geldi ki. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Enes hocama burdan da teşekkür ediyorum”

B….R.

“Alanında başarılı bir psikolog. Her zaman ulaşılabilir ve desteğe açık olması bana bu süreçte çok yardımcı oldu. Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle öneriyorum..”

A….L.

“Enes Bey’in yaydığı enerji mükemmel diyebilirim. Klasik terapilerden ziyade, danışanlarına özel olarak terapiler uygulamaktadır. İlk seanstan itibaren olumlu sonuçlar almaya başladım. Kendisine teşekkür ediyorum.”

D…P…Y.

“Bir kelebek olmak istiyorsanız, Önce kozadan çıkmaya razı olmalısınız.”

Maya Angelou

Psikolog Enes Dinçer Logo
UZM. KL. Psikolog Enes Dinçer
Bugün randevu alın ve mutluluğun anahtarını keşfedin. Sizi anlayan, destekleyen ve kendinizi keşfetmenizi sağlayacak terapilerle tanışın.
Bize Ulaşın
Size her zaman yakınız. Bizleri arayabilir, mail atabilir ya da web sitemiz üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizden haber almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
https://psikologenesdincer.com.tr/wp-content/uploads/2022/04/floating_image_05-1.png

Designed by MCW Ajans

Call Now Button