09:00 - 20:00
OfisAy Palas Rezidans Hoşnudiye Mahallesi 732. Sokak N: 34 D: 37 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Bizi Takip Edin
Eskişehir Psikolog Enes Dinçer 56
PSİKOLOG

ENES DİNÇER

Eskişehir doğumlu olan Enes Dinçer, ilk ve orta öğretimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra Bülent Ecevit Üniversitesi ‘‘Psikoloji’’ bölümünü başarı ile tamamlayarak “psikolog” olmaya hak kazandı. Lisans eğitimi süresince çeşitli psikoloji toplantıları ve TPÖÇG etkinliklerine katılma fırsatı bulmakla beraber hem yurt içi ve hem de yurt dışında gerçekleşen sempozyum ve konferanslarda aktif olarak yer aldı. Profesyonel gelişimine verdiği önemden dolayı psikoloji alanıyla ilgili güncel gelişmeleri sürekli olarak takip etmektedir. Psikolojiye olan ilgi ve tutkusu, insanların zihinsel ve duygusal sağlıklarını anlamak ve desteklemek üzerine odaklanmıştır. Empati yeteneği ve hoşgörülü tutumu, danışanlarının duygusal ihtiyaçlarını anlamasına yardımcı olmakla birlikte görüşmelerinde güven ve gizlilik ilkelerine büyük önem vermektedir. Yetişkin ve ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) eğitim ve süpervizyon sürecini başarı ile tamamlamış olup problemlere yaklaşımda tek bir yöntemin yetersiz olduğunu düşündüğü için Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, İlişki ve Çift Terapisi, Aile Danışmanlığı, EMDR, NLP, EFT gibi çeşitli alanlarda da uzmanlaşmıştır.

Şimdi kurucusu olduğu Enes Dinçer Psikoterapi Merkezi çatısı altında danışmanlık hizmeti veren Psikolog Enes Dinçer yetişkin, ergen, aile ve ilişki danışmanlığı alanında hem yüz yüze hem de online şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Amacı, danışanlarının kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlamak, onların daha mutlu ve anlamlı bir yaşam sürmelerine destek olmaktır. Birlikte çalışılan süre boyunca, iletişiminiz için güvenli bir ortam yaratmak önceliğiyle sizlere tarafsız, anlayışlı ve empatiyle yaklaşmakta ve psikolojik açıdan daha sağlıklı bir yaşam için danışmanlık hizmeti vermektedir.

enes dincer imza 2
Psikolog Enes Dinçer

KENDİNİZİ KEŞFEDİN

İç dünyanızdaki zenginliklere ulaşın ve potansiyelinizi ortaya çıkarın! Bu yolculuk sayesinde, duygularınızı ve düşüncelerinizi daha iyi anlayarak, yaşamınızda olumlu değişimler yaratın. Şimdi adım atın, kendinizi yeniden tanımanın ve güçlü bir gelecek inşa etmenin farkını yaşayın!
Uzmanlık Alanları
Yetişkin Terapisi
Ergen Terapisi
Çift Terapisi
Online Terapi
Eskişehir Psikolog 455
Psikolog Enes Dinçer Logo
Psikolog Enes Dinçer
Bugün randevu alın ve mutluluğun anahtarını keşfedin. Sizi anlayan, destekleyen ve kendinizi keşfetmenizi sağlayacak terapilerle tanışın.
Bize Ulaşın
Size her zaman yakınız. Bizleri arayabilir, mail atabilir ya da web sitemiz üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizden haber almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
https://psikologenesdincer.com.tr/wp-content/uploads/2022/04/floating_image_05-1.png

Designed by MCW AJANS

Call Now Button