09:00 - 20:00
OfisAy Palas Rezidans Hoşnudiye Mahallesi 732. Sokak N: 34 D: 37 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Bizi Takip Edin
Eskişehir Psikolog Enes Dinçer 56
UZM. KL. PSİKOLOG

ENES DİNÇER

Eskişehir doğumlu olan Enes Dinçer, ilk ve orta öğretimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra Bülent Ecevit Üniversitesi ‘‘Psikoloji’’ bölümünü başarı ile tamamlayarak “Psikolog” unvanını aldı. Daha sonrasında İstanbul Gelişim Üniversitesi “Klinik Psikoloji” yüksek lisans bölümünü yaptığı çalışma ile tamamlayarak “Uzman Klinik Psikolog” unvanını almaya hak kazandı. Eğitim ve meslek hayatı içerisinde psikoloji toplantıları ve çeşitli etkinliklerine katılma fırsatı bulmakla beraber hem yurt içi ve hem de yurt dışında gerçekleşen sempozyum ve konferanslarda aktif olarak yer almaktadır.

Danışanlarına verdiği hizmette etik prensiplere sıkı sıkıya bağlı kalarak, bilimsel verilere dayalı yöntemleri kullanmakta ve danışanlarının ihtiyaçlarını ön planda tutmaktadır. Psikoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek en güncel ve etkili uygulamaları hayata geçirmektedir. Terapilerinde benimsediği yöntem Bilişsel Davranışçı Terapi Yöntemidir. Bilişsel Davranışçı Terapi yöntemi ile sınırlı kalmayıp çeşitli terapi yöntemlerinden de yararlanmaktadır. Burada öncelikli amacı danışanlarının kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlamak, onların daha mutlu ve anlamlı bir yaşam sürmelerine destek olmaktır. Danışanlarının duygusal ihtiyaçlarına ve hayatlarındaki hedeflerine ulaşmalarına destek olurken aynı zamanda onların psikolojik sağlığını ve iyilik halini en iyi şekilde korumak ve iyileştirmektir.

Şimdi kurucusu olduğu Enes Dinçer Psikoterapi Merkezi çatısı altında danışmanlık hizmeti veren Uzm. Klinik Psikolog Enes Dinçer yetişkin, ergen, aile, çift ve ebeveyn danışmanlığı alanında hem yüz yüze hem de online şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Birlikte çalışılan süre boyunca, iletişiminiz için güvenli bir ortam yaratmak önceliğiyle sizlere tarafsız, anlayışlı ve empatiyle yaklaşmakta ve psikolojik açıdan daha sağlıklı bir yaşam için danışmanlık hizmeti vermektedir.

enes dincer imza 2
Uzm. Kl. Psikolog Enes Dinçer

KENDİNİZİ KEŞFEDİN

İç dünyanızdaki zenginliklere ulaşın ve potansiyelinizi ortaya çıkarın! Bu yolculuk sayesinde, duygularınızı ve düşüncelerinizi daha iyi anlayarak, yaşamınızda olumlu değişimler yaratın. Şimdi adım atın, kendinizi yeniden tanımanın ve güçlü bir gelecek inşa etmenin farkını yaşayın!
Uzmanlık Alanları
Yetişkin Terapisi
Ergen Terapisi
Çift Terapisi
Online Terapi
Eskişehir Psikolog 455
Psikolog Enes Dinçer Logo
UZM. KL. Psikolog Enes Dinçer
Bugün randevu alın ve mutluluğun anahtarını keşfedin. Sizi anlayan, destekleyen ve kendinizi keşfetmenizi sağlayacak terapilerle tanışın.
Bize Ulaşın
Size her zaman yakınız. Bizleri arayabilir, mail atabilir ya da web sitemiz üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizden haber almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
https://psikologenesdincer.com.tr/wp-content/uploads/2022/04/floating_image_05-1.png

Designed by MCW Ajans

Call Now Button